Kukësi, Shaqiri: Luajmë për titull
Pëlqej
Trajneri i Kukësit, Artim Shaqiri, vetëm pak ditë pas marrjes së këtij posti, është optimist për sezonin e ri të Kategorisë Superiore. Ish-lojtari i Kombëtares së Maqedonisë beson se ekipi verilindor i ka të gjitha mundësitë për t’u shpallur kampion këtë sezon.

Shaqiri tha se ka në dispozicion lojtarë cilësorë dhe se e dëshiron titullin më shumë se Presidenti Gjici. Tekniku theksoi se atë që ka arritur si lojtar tashmë e dëshiron dhe si trajner. /albeu.com/
Shtuar më 15/08/2014, ora 09:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori