Ky është goli i mrekullueshëm që kaloi në avantazh Partizanin (VIDEO)

Goli i Malës on Vidnews.

Po luhet në “Elbasan Arena” sfida më e rëndësishme e javës së 8-të të Superligës mes Kukësit dhe Partizanit.

Partiazni ka kaluar në avantazh që në minutën e 19' pas një super aksioni.

Ka qënë Esat Mala ai që ka derguar topin në rrjet duke shmangur me shumë siguri dhe mjeshtëri portierin e Kukësit. /albeu.com/
Shtuar më 08/10/2018, ora 14:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori