Laçi në hall, aktivizoi të sëmurë sulmuesin kundër Skënderbeut por pas ndeshjes ai përkeqsohet
Sulmuesi i Laçit, Arturo Rexhinaldo, nuk qëndroi pushim edhe pse kishte probleme shëndetësore.

Si pasojë ai menjëherë pas ndeshjes me Skëndërbeun, ka pasur të dridhura dhe gjendje të fikëti. Menjëherë stafi mjekësor i Laçit, por edhe ai i Skënderbeut, i kanë dhënë ndihmën e parë Rexhinaldos.

Me kalimin e minutave, situata është përmirësuar, edhe pse mozambikasi ka qenë në mbikqyrjen e mjekëve./albeu.com/

Shtuar më 04/03/2018, ora 17:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori