LAJM I FUNDIT/ Elis bakaj "tradhton" Tiranën, ja skuadra e tij e re
Elis Bakaj nuk do të luajë te Tirana pjesën e mbetur të sezsonit, por te Vllaznia. Fantazisti sot ka arritur marrëveshjen me klubin shkodran për t’u veshur kuqeblu për pjesën e dytë të sezonit.

Zyrtarizimi i transferimi është vetëm çështje orësh dhe menjëherë më pas 29-vjeçari do të vihet në dispozicion të trajnerit Armando Cungu.

Ky i fundit konfirmoi dje pas ndeshjes së humbur me Kukësin se Bakaj iu ofrua Vllaznisë, por klubi nuk mund të përballonte kërkesat financiare të lojtarit.
Shtuar më 28/01/2017, ora 13:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori