Krimet e Rënda lënë në burg pa afat Klement Balilin
Mesfushori shqiptar dhuron spektakël në Slloveni (VIDEO)
Pëlqej
Futbollistët me origjinë shqiptare vijojnë të shkëlqejnë në pothuasje të gjitha ligat e njohura.

Së fundmi edhe mesfushori, Françesko Tahiraj që luan me skuadrën e Aluminjit në kampionatin slloven ka dhurua spektakël duke shënuar dy gola për skuadrën e tij.

Ish-lojtari i Kombëtares U-19 dhe U-21 dopietën e shëoi në përballjen e fundit ndaj Rudar që u fitua me rezultatin 3-0 nga skuadra e shqiptarit.

Më këtë triumf skuadre e Tahirajt u ngjitën në kuotën e 9 pikëve në 5 ndeshje dhe momentalisht mban vendin e 3-të, poshtë Mariborit dhe Domazhles./albeu.com/
Shtuar më 20/08/2018, ora 12:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori