Mësohen shkaqet e aksidentit të Alban Hoxhës dhe Trashit
Dy lojtarët e Partizanit, Alban Hoxha dhe Lorenc Trashi janë përfshirë në një aksident të rëndë dy ditë më parë.

Futbollistët kanë qënë duke udhëtuar më makinën e portierit dhe mësohet se mjeti tip BMW X5 është shaktërruar e gjitha por për fat të mirë nuk ka ndodhur tragjedia e mundshme.

Sipas raportimit të gazetares së “BalkanWeb” nga burimet policore raportohet se shkak i aksidentit që përfshiu 2 lojtarët e Partizanit është bërë një manovër e gabuar e një automjeti tjetër tip “Audi A6” në rrugë. /albeu.com/
Shtuar më 21/06/2018, ora 12:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori