Partizani bën goditjen e radhës në merkato
Ekipet e Superligës po garojnë me njëra tjetrën jo vetëm në fushë por dhe në merkato. Zyrtarizimi i fundit ka ardhur nga Partizani.

Renato Gojkovic është zyrtarisht futbollist i Partizanit.
Mbrojtësi boshnjak, vjen nga kampionatin kroat dhe firmosur një kontratë me kohëzgjatje 2 sezone e gjysmë me të kuqtë.

Pasi iu nënshtrua vizitave mjekësore, futbollisti 1.95 centimetra i gjatë do të vijojë stërvitjen me skuadrën, për të qenë gati ndoshta që në ndeshjen e radhës me Flamurtarin në Vlorë./albeu.com/
Shtuar më 23/01/2018, ora 11:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori