Partizani - Kukësi zëre se nuk do luhet, interesim i vakët
Partizani është organizator i ndeshjes së sotme me Kukësin dhe prej dy ditësh klubi ka nxjerrë në shitje biletat për këtë sfidë.

Interesimi nuk ka rezultuar i lartë në dy ditët e para, pasi deri mbrëmë ishin shitur vetëm një mijë bileta. Gjithsesi, sot pritet të ketë fluks, pasi e shkuara ka treguar se tifozët e lënë për orët e fundit pajisjen me biletë.

Gjithsesi, pritet që prania e tifozëve në takimin e sotëm në “Selman Stërmasi” të jetë më madhe se një javë më parë ndaj Laçit. /albeu.com/
Shtuar më 18/09/2017, ora 16:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori