Partizani niset drejt Tiranës me këtë formacion
Vetëm pak orë na ndajnë nga derbi i kryeqytetit mes Tiranës dhe Partizanit që do të luhet sonte në "Selman Stërmasi" në orën 19:45.

Ndërkohë klubi i Partizanit ka lënë ambientet e grumbullimit dhe është nisur drejt kryeqytetit, për t’iu drejtuar më pas në stadiumit.

Ndërkohë është zbardhur edhe formacioni zyrtar i "Demave të kuq".

Partizani: Hoxha, Ibrahimi, Atanda, Belica, Trashi, Telushi, Hila, Mala, Asani, Mensah, Bardhi. /albeu.com/
Shtuar më 28/09/2018, ora 17:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori