Partizani rigjen fitoren në kampionat, merr vendin e dytë (VIDEO)
Pushimi i kampionatit ka rezultuar në të mirë të Partizanit që është rikthyer te fitoret pas humbjes në Kukës. Të kuqtë mundën pastër 2-0 Laçin në ndeshjen e fundit të javës së 6-të.

Fitorja erdhi nga dy golaEkuban, një pak sekonda para fundit të pjesës së parë dhe tjetrin në minutën e 64-të.

Skuadra që drejtohet nga Starova tashmë ngjitet në vendin e dyë me 11 pikë, 7 më pak se Skënderbeu. /albeu.com/

Shtuar më 13/10/2016, ora 16:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori