Ronaldo dikur kërkoi transferimin në Kinë, por...
Pëlqej
Superylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo, po raportohet për një transferim të mundshëm në Kinë.

Ka qenë tekniku Luiz Felipe Scolari, i cili ka thënë se gjatë asaj krize në fillim të sezonit flitej shumë për mundësinë që ai të transferohet në Kinë.

Cristiano Ronaldo më ka pyetur më shumë se një herë sesi është jeta në Kinë. E pse Ronaldo të mos mund të shkojë në Kinë?”

“Po, më ka pyetur se si është të jetosh në Kinë, dhe unë ia dhashë të gjitha detajet”, shtoi ai./albeu.com/
Shtuar më 20/03/2018, ora 12:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori