Skënderbeu i pashpirt, bën merkato tek rivalët
Dejvi Bregu kërkohet nga shumë ekipe brenda dhe jashtë vendit, por problemi qëndron te Luftëtari.

Kjo thuhet pasi u duhet atyrë për të arritur objektivat e sezonit. Nga ana tjetër Skënderbeu është i vendosur dhe e dëshiron vlonjatin që në këtë merkato.

Palët nuk po e gjejnë ende gjuhën e përbashkët, por Skënderbeu insiston të firmosë një parakontratë me Bregun. Kontrata e tij me Luftëtarin skadon në verën e vitit 2018./albeu.com/
Shtuar më 04/01/2018, ora 17:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori