Tapeti i ri i "Qemal Stafës" gati për derbin e Tiranës
Stadiumi Qemal Stafa
Tapeti i ri i stadiumit "Qemal Stafa" do të përurohet me rastin e derbit të kryeqytetit Tirana-Partizani.

Sipas asaj që njofton Drejtoria e stadiumit, është vendosur që t'i japet më shumë kohë tapetit të ri në mënyrë që të lidhet me tokën dhe të mos rrezikohet cilësia me një përurim të parakohshëm, citon Sport News.

Derbi Tirana-Partizani është programuar të zhvillohet më 27 shkurt në orën 18:00. /albeu.com/
Shtuar më 20/02/2015, ora 11:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori