Tirana apo Partizani? Këto janë koefiçentët për dy skuadrat
Vetëm pak orë në ndajnë nga derbi i shumë pritur kryeqytetas mes Tiranës dhe Partizanit.

Së fundmi sipas disa analizave te kryera nga kompanitë e basteve janë kuotuar edhe koefiçentët për të dy skuadrat e kryeqytetit.

Ajo që bie në sy është se të dyja ekipet kanë shanse të barabartë për të marrë tre pikët mbrëmjen e sotme në stadiumin “Selman Stermasi” duke u kuotuar me koefiçent 2.65, ndërsa barazimi e ka koefiçentin 3.00.

Kjo tregon qartë se do të kemi një derbi të "ndezur" mes Tiranës dhe Partizanit. /albeu.com/


Shtuar më 28/09/2018, ora 15:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori