Tirana pëson humbjen e parë, Bylisi merr tre pikë në Selman Stërmasi
Pëlqej
irana ka pësuar humbjen e parë në këtë kampionat duke u mposhtur nga Bylisi në “Selman Stërmasi” me rezultatin minimal 0-1. Golin e vetëm e shënoi Zisi në minutën e 58.

Në ndeshjet e tjera të Grupit B në javën e 7 të Kategorisë së Parë, Shënkolli mposhti 2-1 Turbinën, Pogradeci fitoi 2-0 ndaj Naftëtarit dhe Iliria mposhti 2-0 Shkumbinin.

KATEGORIA E PARË – GRUPI B – JAVA 7

Tirana – Bylis 0-1
Zisi 58′

Shënkolli – Turbina 2-1
Kulli 9′, Danaj 28′ / Roshi 77′ (11-m)

Iliria – Shkumbini 2-0
Boçi 20′, Bardhi 88′

Pogradeci – Naftëtari 2-0
Çekiçi 40′, Shyti 71′

Nesër, 13:00 | Apolonia – Tomori /albeu.com/
Shtuar më 04/11/2017, ora 17:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori