Tirana siguroi ngjitjen në Superiore, por diçka nuk shkon mirë për Ze Marian
Tirana ditën e sotme zyrtarizoi pjesmarrjen në Kategorinë Superiore sezonin e ardhshëm. Por festa ka pësuar pak "krisje".

Pas ndeshjes me Pogradecin , trajneri brazilian, Ze Maria, është larguar i revoltuar nga stadiumi, pa dhënë asnjë deklaratë për media. Reagimi i tij është i çuditshëm dhe mbetet për t’u parë se çfarë do të ndodh në vijim. /albeu.com/
Shtuar më 14/04/2018, ora 17:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori