Ja 15 smartphonat më të mirë (FOTO LAJM)

15. Nokia Lumia 900
Pëlqej
Sipas portalit Techradar, Samsung Galaxy S3 renditet si telefoni inteligjent më i mirë për momentin.

Shumica mendojnë se iPhone është në krye të listës, por sipas kësaj uebfaqeje, e cila ka bërë renditjen sipas një ankete dhe një vlerësimi për shitjen e telefonave inteligjentë, ka renditur modelin e fundit të Apple në vend të tretë.

Në fotogalerinë e mësipërme shihni listën e Techradar. /albeu.com/
Shtuar më 29/01/2013, ora 16:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori