Sadiku "kërcënon" Italinë: Ne jetojmë për këto ndeshje
Armando Sadiku është gati për të dhënë shpirtin në fushë në sfidën e sotme ndaj Italisë. Sulmuesi i kombëtares sonë ka postuar në " Facebook" një status në 3 gjuhë , shqip, italisht dhe gjermanisht.

Ai beson se Shqipëria mund të marrë rezultat pozitiv në këtë sfidë historike.

“Ne jetojmë për këto raste si ajo kundër Italisë sot me energji, përkushtim dhe përqendrim, loja do të jetë e jona!”, ishin ka shkruar Sadiku në profilin e tij në “Facebook”.
Shtuar më 24/03/2017, ora 09:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori