Barela më e çuditshme që keni parë në futboll (VIDEO)

Në një kampionat të divizionit të katërt, me skuadra të cilat nuk pretendojnë shumë, çdokush rregullohet ashtu siç mundet. Dhe shembulli më i mirë vjen nëpërmjet videos së mësipërme. Nëse në stadiume të njohura të botës shohim makina luksoze që kryejnë rolin e barelës, këtu kemi të bëjmë me një "shpikje" të re.

Një karrocë dore, e cila kryesisht përdoret në ndërtim, këtë herë luan rolin e barelës. Pasi i është vënë një motorr i vogël ajo mund të përshkruajë të gjithë fushën pa u lodhur shumë. /albeu.com/
Shtuar më 23/04/2013, ora 10:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori