Driblimet e gjelit, askush nuk e ndal dot (VIDEO)
Në ndeshjen e divizionit të parë izraelit Hapoel Tel Avivi dhe Bnei Yehuda, loja ndërpritet nga një ivazion në fushë. Një gjel hyn në fushë dhe tregon se nuk ka ndermend të dalë prej saj. Personat e sigurisë mundohen ta kapin, por driblimet e gjelit janë të pandalshme.

Stadiumi shndërrohet në një teatër komedie ku tifozët nuk mbajnë dot të qeshurat.

Në fund, është vetë gjeli që vendos të dalë nga fusha. /albeu.com/
Shtuar më 17/02/2014, ora 16:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori