Qesharake dhe e dhimbshme! Bie në gropë pasi shënon gol (VIDEO)
Pëlqej
Pamjet që po ndiqni më sipër janë edhe qesharake por edhe të dhimbshme në të njëjtën kohë. Të mërkurën Coritiba mundi 3-1 Sao Paulon dhe në qëndër të vëmëndjes ka qënë futbollisti vendas Joel.

Joel shënoi një dopietë që i dha edhe tre pikët skuadrës së tij, por për një moment të gjithë i harruan golat e tij dhe u morën me diçka tjetër.

Pas golit ai shkoi të festone pas portës mike, por për fat të keq ra në një gropë duke i trembur jo pak shokët e skuadrës dhe punonjësit e sigurisë në stadium.

Por për fat të mirë ai u ngrit shumë shpejt, edhe pse i trembur, për të festuar me shokët dhe tifozët e tij. /albeu.com/

Shtuar më 18/09/2014, ora 10:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori