Sulmuesi më i ngathët në botë (VIDEO)
Rast i rallë në një ndeshje ftubolli në Japoni. Pas një aksioni të dështuar të skuadrës, ekipi kundërshtar krijon një mundësi kundërsulmi. Sulmuesi arrin ti ik mbrojtjes dhe pas një gabimi të portierit, ai mbetet ballë për ballë me portën e zbrazët.Dhe ja përfundimi i këtij aksioni:http://albeu.com/player/player.swf" width="480" height="380" bgcolor="undefined" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" flashvars="file=http://ciner.mncdn.net/F28C81B8826D09CB8FC54621033B4134_c.mp4&title=Albeu.com lajme&frontcolor=000000&lightcolor=FF0000&screencolor=CCCCCC&logo=http://albeu.com/player/logo.png"/>
Shtuar më 28/08/2011, ora 18:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori