Surprizë speciale për Nagatomon me rastin e ditëlindjes (VIDEO)
Yuto Nagatomo ka festuar ditëlindjen e tij të 28 sot, dhe disa nga shokët e tij kanë menduar që ti bëjnë një surprizë të vogël.

Juan Jesus e ka marrë Nagatomon për të biseduar me të, ndërsa nga prap vijnë Guarin me dy kokrra vezë në dorë dhe Icardi me miell, duke ja hedhur kokës.

Atmosfera në shtëpinë zikaltër duket shumë e mirë në prag të sfidës me Sassuolon. /albeu.com/
Shtuar më 12/09/2014, ora 21:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori