17 kartona të kuq për të ndalur dhunën (VIDEO)
Një barazim 3-3 midis Wanderers dhe Juventud në Uruguaj përfundoi në kaos pasi arbitri nxorri me karton të kuq plot 17 lojtarë. Sherri masiv nisi kur lojtarët e Wanderers pretenduan për një 11 metërsh pasi Gaston Rodríguez u pengua në zonën e rreptësisë.

Grushtat dhe shkelmat nuk rreshtën deri në vërshëllimën e fundit të arbitrit Leodan Gonzalez. /albeu.com/
Shtuar më 30/10/2012, ora 16:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori