30 momentet më dramatike në futboll gjatë dekadës 2010-2019 (VIDEO)
Futbolli padyshim është sporti më i ndjekur në planet dhe numuron miliona shikues në mbarë botën.

Në këtë video ju do të shikoni momentetdramatike të ndodhura në dekadën e fundit si ndeshja City-Qpr kur Aguro shënoi golin e fitores duke i dhuruar Man City trofeun e Premier League në vitin 2001.

Gjithashtu do të shikoni momentin e Argjentinës së Messit ku humbi ndaj Gjermanisë në Kupën e Botës të vitit 2014. /albeu.com/
Shtuar më 16/07/2020, ora 19:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori