E FUNDIT/ Sherr mes uniformave blu, shkarkohen 2 shefa të policisë rrugore
400 kilometra në këmbë për të ndjekur Juve-Barcelona (VIDEO)
Tifozët e Juventusit e kanë pritur prej kohësh këtë ditë, pasi dueli me Barcelonën shihet si një sfidë speciale.

Madje një tifoz ka bërë një çmenduri të vërtet duke udhëtuar 400 kilometra në këmbë nga provinca e Vincencës për të arritur vetëm ditën e sotme në Torino rreth orës 07:00.

Ai është më 28 mars, duke udhëtuar për 11 ditë me një mesatare prej 40 kilometrash në ditë. Në intervistën e dhënë për "Mediaset Premium" ai tregon dhe detajet si më lart./albeu.com/

Shtuar më 11/04/2017, ora 15:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori