5 gola në në 45 minuta, Barcelona e mbyll në avantazh pjesën e parë ndaj Huescas (VIDEO)
Barcelona e ka mbyllur në avantazh pjesën e parë ndaj Huescas, ndeshje e clia po zhivllohet në "Camp Nou".

parët në avantazh kalonin miqtë me golin e Cucho në minutën e 3'.

Por Barcelona pëmbys gjithçka duke kthyer gjithçka në anën r tyre. Messi (16') Pulido autogol (24') dhe Suarez (39') shënuan për skuadrën e Valverdes.

Por në minutën e 42' Gallar shënon për Huescan dhe rihap ndeshje. Mbas pak minutash starton pjesa e dytë. /albeu.com/
Shtuar më 02/09/2018, ora 19:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori