5 gola të pësuar në 45' e para, trajneri i Kosovës tërbohet ne tunel (VIDEO)
Bernard Challandes, trajner karizmatik, nuk u përmbajt pas fundit të pjesës së parë teksa Anglia po fitonte 5-1 dhe Kosova kishte shënuar e para.

Trajneri i ekipit "Dardan" u kap nga kamerat teksa shfrynte... Kushedi çfarë ka bërë në dhomat e zhveshjes...
Shtuar më 11/09/2019, ora 08:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori