5 supergolat e Çekiçit, Olimpija ka një pyetje për tifozët (VIDEO)
Endri Çekiçi po spikat në Slloveni me NK Olimpija Ljubljana, ku u transferua janarin e shkuar.

Pogradecari po shënon gola të rëndësishëm për klubin slloven dhe në merkaton e ardhshme edhe mund të ketë ndonjë transferim tijin.

Deri më tani ai ka shënuar 7 gola në kampionat dhe disa prej tyre nga distanca.

Klubi sllovenfundmi ka postuar pesë prej tyre, të konsideruar si më të bukurit. Olimpija Ljubjana nuk dëshiron vetëm që tifozët t’i shijojnë golat, por edhe të zgjedhin më të bukurin.

/abcnews.al
Shtuar më 20/11/2019, ora 20:42
Shqiptari Vertete
e Mërkurë 20 Nëntor 2019, Ora 21:06
Tregojani Rejas dhe Dukes keto video. Kombetarja e Shqiperise ka vite qe vuan dhe i mungon nje snajper i tille, nje mjeshter i goditjeve te lira, ndersa qelbesirat e kane mbushur kombetaren e Shqiperise me lojtare pleq, ngordhalaq, te mbaruar, me lojtare kot qe as vete nuk e po e kuptojne pse po i therrasin ne kombetare!!!
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori