A ju kujtohet parabola e Ramirezit kundër Barcelonës ? Shikojeni dhe do të habiteni (VIDEO)
Chelsea dhe Barcelona do të përballen me njëra-tjetrën në fazën me eleminim direkt në muajin shkurt.

Po rikthehemi pas 5-ë viteve nga ajo magji e mesfushorit brazilian, Ramirez që shënoi një gol fantastik duke ia ngritur topin sipër portierit Victor Valdes, shkruan Albeu.com.

Në atë ndeshje Barcelona dhe Chelsea barazonin me shifrat 2-2, dhe londinezët u kualifikonin në finale pasi kishin fituar ndeshjen e parë në "Stamford Bridge" me rezultatin minimal 1-0. /albeu.com/
Shtuar më 11/12/2017, ora 16:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori