A mund ta bëjë një brazilian këtë?! (VIDEO)

Pëlqej
Mbrëmje e errët për Cruzeiron, kryesuesen e kampionatit brazilian të futbollit, e cila u mund në shtëpi 0-2 nga Sao Paolon, në ndeshjen e javës së fundit. Por ajo që nuk është kapërdirë nga tifozët vendas ka qënë edhe rasti i pastër për shënim që ka patur sulmuesi William.

Futbollisti brazilian duhet vetëm të shtynte topin drejt portës së boshatisur por në fakt goditi shtyllën duke mërzitur një stadium të tërë dhe duke habitur komentatorin e ndeshjes. /albeu.com/


Shtuar më 11/10/2013, ora 13:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori