Adam surprizon Courtois, super-gol nga 60 metra (VIDEO)
Gjatë ndeshjes së Premier League mes Chelsea dhe Stoke City, futbollisti mik Charlie Adam shënoi një supergol duke surprizuar portieri e "Blues" Thibaut Courtois.

Adam lëshoi një gjuajtje nga gjysmëfusha e Stoke City duke i dhënë barazimin e përkohshëm skuadrës së tij në limitet e pjesës së parë. /albeu.com/
Shtuar më 05/04/2015, ora 10:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori