Adnan Januzaj, tripletë para syve të Van Gaal (FOTO-VIDEO)

Pëlqej
Adnan Januzaj pasi luajti për 10 monita në fitoren e Manchester United ndaj QPR-së (4-0) ka shpërthyer në ndeshjen e 21-vjeçarëve të "Djajve të Kuq" ndaj Sunderland.

Manchester United U21 mposhti 4-0 bashkëmoshatarët e Sunderland ku shqiptari i Belgjikës realizoi një tripletë.

Takimi u ndoq edhe nga tekniku Louis Van Gaal dhe Ryan Giggs, të cilët morën një shije të mirë nga paraqitja e 19-vjeçarit, që tashmë mund të ketë më shumë hapësira në ekipin e parë. /albeu.com/

Shtuar më 16/09/2014, ora 11:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori