Aguero vendos ekulibrat për Manchester Cit-y (VIDEO)
Vetëm 1 minutë ka zgjatur avantazhi i Brighton, pasi Manchester City ka barazuar rezultain me Sergio Agueron në minutën e 28. Me kur ka dhe 60 minuta lojë me këtë rezultat shpallet kampion

Liverpooli teksa të kuqtë po fitojnë për momentin 1-0 me Wolves. Lufta është e hapur deri në sekondën e fundit. /albeu.com/
Shtuar më 12/05/2019, ora 16:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori