Akrobacia e Alcantaras, golazo në '93 (VIDEO)
Thiago Alcantara i dhuroi fitoren Bayern Munchen me një gjysëm-roveshatë fantastike 30 sekonda para mbylljes së ndeshjes kundër Stuttgart. Vendasit kishin mundur të bllokonin rezultatin 1-1 deri në minutën e 90, por këmbëngulja dhe presingu i skuadrës së Pep Guardiolës solli edhe golin e fitores me autor ish lojtarin e Barcelonës.

Me këtë fitore Bayern Munchen e çon në 13 pikë diferencën me Bayer Leverkusenin e vendit të dytë. /albeu.com/
Shtuar më 30/01/2014, ora 11:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori