Albeu: Golat më të bukur të javës (VIDEO)
Pëlqej
Angel Di Maria (Real Madrid)
Erdhëm sërish në takimin me golat më të bukur të javës të Albeu.com. Në videon e mëposhtme do të shihni golat më të bukur të realizuar në ligat e futbollit elitare të Europës.

Nuk duhen humbur perlat e Di Maria, Okazaki dhe shumë futbollistëve të tjerë. /albeu.com/

Shtuar më 21/02/2012, ora 16:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori