Albeu: Top 100 golat e 2011-ës (VIDEO)
Nuk janë pak por plot 100. Bëhet fjalë për 100 golat më të bukur të vitit 2011. Të marra nga ndeshje, liga dhe kompeticione të ndryshme dhe janë sjellë në një video të vetme, ku të apasionuarit e futbollit të kenë mundsëi ti shijojnë.

Duken shumë në pamje të parë por janë aq të bukur dhe spektakolarë sa do kërkoni ti shihni shpesh herë.

Po cilët janë 100 golat më të bukur të 2011-ës? Shihni dhe shijoini videon e mëposhtme:


<param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/81uCCZOZNgE?version=3&hl=en_US&rel=0">param><param name="allowFullScreen" value="true">param><param name="allowscriptaccess" value="always">param>
Shtuar më 14/02/2012, ora 17:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori