Alexandre Pato, dopietë në ditën e Kaka (VIDEO)
Rikthehet "Patoku". Alexandre rigjen rrugën e rrjetës me fanellën e Sao Paulos dhe e bën pikërisht në ditën e debutimit të Ricardo Kaka.

Ish numri 7 i Milanit, kështu, le pas krahëve një periudhë shumë negative, duke shënuar një dopietë në ndeshjen kundër Vitoria dhe duke i dhënë mirëseardhjen më të mirë shokut të rigjetur Ricardo. /albeu.com/
Shtuar më 13/08/2014, ora 14:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori