Allegri kujton Milanin e tij te festa e 120-vjetorit (VIDEO)
Massimiliano Allegri, trajneri italian që është i lirë dhe pa punë, që kur u nda nga Juventusi, u ftua si protagonist te festa e 120 vjetorit të Milanit, që po zhvillohet të dielën në mbrëmje, ndërsa foli për Milanin e tij, që fitoi titullin kampion dhe një Superkupë Italie.


"Kam stërvitur futbollistë të jashtëzakonshëm dhe jam shumë i lumtur që isha me ata në stërvitje. Kemi fituar në momentet më të vështira".
Shtuar më 15/12/2019, ora 23:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori