Alonso shënon super gol për Chelsean nga goditje e dënimit ndaj Newcastle (VIDEO)

Chelsea ka shënuar edhe golin e tretë ndaj skuadrës së Newcastle në "Stamford Bridge".

Autori i golit është mbrojtësi spanjoll, Marcos Alonsoshënon një super gol nga goditja e dënimit në minutën e 72'-të.

Ndeshja po zhvillohet dhe londinezët janë shumë afër kualifikimit. /albeu.com/
Shtuar më 28/01/2018, ora 16:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori