Alves fshin hundët dhe pastaj dorën e pastron tek fanella e Ronaldos (VIDEO)
Ronaldo nuk e kishte aspak të lehtë ndeshjen me PSG , ai ishte në qendër të vëmendjes së lojtarëve të PSG, e në veçanti i Dani Alvesit.

Ylli brazilian e ngacmoi CR7 gjatë gjithë takimit, por këtij të fundit gjitha këto nuk iu dukën interesante, përveç një momenti kur ia ktheu duke tentuar ta godas lehtë më këmbë.

Momenti që vazhdon të komentohet është kur gjatë një korneri Alves fshiu hundët me dorë dhe pastaj e fshiu dorën për fanelle të Ronaldos. Momentin u ftojmë ta ndiqni në video. /albeu.com/
Shtuar më 07/03/2018, ora 11:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori