Ancelotti sfidon Insigne, por ai i tregon se ç'di të bëj (VIDEO)
Në faqen e Napoli-t në Instagram është publikuar një video ku sulmuesi i “axurrëve”, Insgine, sfidohet të godasë traversën.

Ancelotti, kurrë mos e sfido Insigne-n”, lexohetrrjetin social dhe, në fakt, kjo video konfirmon saktësinë e Lorenzo-s.
Shtuar më 22/07/2018, ora 12:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori