Andi Lila i shënon Interit (VIDEO)
Një shqiptar hesht "San Siro"-n. Andi Lila shënoi një gol mjaft të bukur në përballjen kundër Interit. Pjesa e parë e sfidës u mbyll në shifrat 1-1 dhe ishte pikërisht mbrojtësi kavajas ai që barazoi për miqtë në mintuën e 44, transmeton Portali Albeu.

Ky është goli i dytë për Lilën pas golit të shënuar kundër Sassuolos.

Edhe këtë herë ai festoi duke bërë shqiponjën. /albeu.com/
Shtuar më 04/04/2015, ora 15:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori