E FUNDIT/ 50 mijë euro për të "nxjerrë" nga burgu vrasësin, kapet 36-vjeçarja
Andre Gomes flet për herë të parë pas dëmtimit, falenderon ato që i qëndruan pranë (VIDEO)
Mesfushori portugez, Andre Gomes pësoi në fundjavën që e lamë pas një dëmtim të rëndë, duke e thyer këmbën në kyç.

Ai e la lojën në pjesën e dytë, kur një ndërhyrje e Heung Min Son, e lëndoi lojtarin që iu nënshtrua të hënë operimit që e kreu me sukses.

Gomes i ka falënderuar të gjithë që e kanë mbështetur.

"Përshëndetjegjithëve. Siç e dini tashmë gjithçka shkoi mirë. Unë tashmë jam në shtëpi me familjen time".

"Unë do të doja t’ju falënderoja të gjithëve për mbështetjen, mesazhet dhe energjinë pozitive. Faleminderit", ka thënë ai.
Shtuar më 07/11/2019, ora 10:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori