Anglia shënon fitoren e parë me trajnerin e ri (VIDEO)
Anglia ka mposhtur Maltën me rezultat 2:0.

Tre luanët kanë shënuar fitoren e parë nën drejtimin e trajnerit të ri Gareth Southgate, duke mposhtur 2:0 Maltën në ndeshjen kualifikuese për Kampionatin Botëror ‘Rusia 2018’.

Sturridge dhe Alli shënuan për fitoren e Anglisë./Albeu.com/
Shtuar më 08/10/2016, ora 20:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori