Anulohet një gol në sfiden mes Realit dhe Juventusit (VIDEO)

Është anuluar një gol në ndehsjen që po luhet në "Santiago Bernabeu" mes Realit dhe Juventusit.

Isco shënoiminutën e 12'-të, por goli i tij u anulua për shkak të pozicionit jashtëloje.

Ndeshja po zhvillohet dhe ndeshja është bërë tejet e zjarrtë. /albeu.com/
Shtuar më 11/04/2018, ora 21:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori