Arbitri i bie bilbilit, lojtarët këmbëkryq në fushë (VIDEO)
Me një koreografi të njësuar dhe të parapërgatitur futbollistët në Brazil ka shprehur protestën e tyre në lidhje me ritmin e kalendarit të ndeshjeve, e impostuar nga Federata e kategorisë.

Teksa arbitri i një prej ndeshjeve i bie bilbilit për nisjen e lojës futbollistët e të dy ekipeve u ulën në fushë duke protestuar në heshtje por në një mënyrë që nuk ishte parë më parë. /albeu.com/
Shtuar më 27/11/2013, ora 15:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori