"Arena Kombëtare" drejt përfundimit, avancojnë punimet (VIDEO)
"Arena Kombëtare" është drejt përfundimit. Punimet vijojnë me intesitet të lartë teksa punohet dhe natën.

Tashmë kryeqyteti i Shqipërisë do të ketë një stadium të ri i cili pritet të përfundojë në muajin qershor.

"Arena Kombëtare" ka një kapacitet prej reth 23 mijë vendesh, teksa është një nga stadiumet më modern në Ballkan.

Për më shumë shikoni videon e publikuar nga faqja në youtube "Shqip Stadium" /albeu.com/


Shtuar më 02/04/2019, ora 11:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori