Arena Kombëtare, nisin ulëset në tribunën qëndrore (VIDEO)
Arena Kombëtare tashmë është pothuajse gati. Impianti i ri është shumë pranë përfundimit dhe pritet të hapet në 17 nëntor në ndeshjen ndaj Francës, shkruan Albeu.com.

Faqja "ShqipStadium" ka publikuar së fundmi pame nga stadiumi ku po vendosen ulëset në tribunën qëndrore. Për më shumë shikoni pamjet. /albeu.com/Shtuar më 25/10/2019, ora 16:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori