Argjentina hakmerret me "poker" ndaj Gjermanisë (VIDEO)
Argjentina ka mposhtur Gjermaninë me rezultatin 4-2 në miqësore.

Angel Di Maria ishte fantastik pasi asistoi në tre gola dhe shënoi gjithashtu.

Asistimi i parë erdhi në minutën e 20 për Kun Agueron.

Erik Lamela do të dyfishonte shifrat në fundin e pjesës së parë.


Sapo filloi pjesa e dytë Latinët shënuan me Fernandez (47') dhe Di Marian (50').

Andre Schrrule ngushtoi diferencës në të 52.

Rezultatin e takimit e vulosi heroi i Gjermanisë në finale e "Brazil 2014" Gotze (78').

Messi mungonte. /albeu.com/
Shtuar më 03/09/2014, ora 22:35
Pepe savolti
e Enjte 4 Shtator 2014, Ora 04:11
bravo argentia.fitoi kupe llamine hahaahah
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori